Náhradní díly

K-TECH prvky odpružení

Společnost

Rok 2010 je pro K-Tech již desátou sézonou, kdy dodává zákazníkům vysoce kvalitní součásti odpružení. Pro rok 2010 se firma přestěhovala do větších prostor, aby se mohla nadále rozvíjet, rozšiřovat nabídku a zlepšovat zákaznický servis. Během uplynulých deseti let se společnost vyvinula z dodavatele součástí na výrobce vlastních značkových produktů, které zahrnují širokou škálu výrobků, od specializovaného nářadí až po kompletní pružící a tlumící jednotky, jenž dávají zákazníkům možnost zlepšit ovladatelnost motocyklu v různých kategoriích.

Technologie

K-Tech navrhuje, vyvíjí a vyrábí širokou paletu vlastních produktů, od vyměnitelných pružin přes vnitřní součásti vidlic až po specializované nářadí.

K-Tech Vám nabízí servis vidlic a tlumičů, který zajistí potřebnou renovaci starých pružících jednotek a přitom optimalizuje výkonnost systému při kombinovaném použití originálních a nahrazených součástí.

Se svými zkušenostmi a znalostmi Vám K-Tech nabízí přepracované vlastnosti pružin a změnu nastavení přesně podle Vašich požadavků, nebo jednoduše jako náhradu originálu.

K-Tech použivá pouze vysoce kvalitní součásti a komponenty a je hrdým dodavatelem velkých světových značek jako Showa, ‚Öhlins, Kayaba a WP.

Znalosti společnosti K-Tech umožňují nabídnout zákazníkům řešení jejich specifických požadavků nebo jednoduše přenastavení existujícího setupu na tovární nastavení.

Světové a britské týmy se pravidelně spoléhají na podporu produktů a dílenského vybavení K-Tech, které jim pomohly vyhrát šampionáty na všech úrovních, a to jak v silničním, tak i offroad světě.

 

 

Historie produktů

 

V roce 2001 spatřila světlo světa první K-Tech SSK sada pístků pro silniční vidlici, ta byla o dva roky později následována 25SSK závodní cartridgí, která „zvítězila“ v letech 2003 a 2004 v Mistrovství světa supersportů. V roce 2006 byla představena SSRK sada pístků, která byla určena pouze k závodnímu užití pro jezdce s menšími rozpočty. Roku 2007 na trh přišla nově vylepšená 25SSK otevřená cartridge, která představila mnoho vylepšení a s její pomocí zvítězili závodníci v mnoha národních šampionátech v uplynulých třech letech. V roce 2008 představil K-Tech svou první závodní silniční vidlici, vyvinutou na základě úspěšné cartridge 25SSK. Vidlice posbírala mnoho vavřínů v závodech vysoké úrovně, včetně závodů Tourist Trophy na Manu. Rok 2008 také znamenal vývoj unikátního systému cartidge Direct Damping System (přímý tlumící systém) pro originální přední vidlice, která během tohoto roku posbírala vítězství v britském šampionátu supersportů. Do prodeje se dostala v roce 2009 a hned zvítězila britském junorském mistrovství superstocků a šampionátech supersportů i velkých superstocků, stejně tak získala vítězství v závodech sérií AMA a IDM. Rok 2010 je tedy další výzvou, aby K-Tech pokračoval v dodávání stejně kvalitních produktů a servisu zákazníkům, jako tomu bylo i v uplynulých deseti letech a také pokračovat ve vývoji nového závodního tlumiče Direct Damping System pro závodní silniční použití, který představuje mnoho unikátních řešení, jaké byste očekávali od dodavatele vysoce kvalitních prvků odpružení.

 

Závodní podpora

Prvky odpružení K-Tech jsou dlouhá léta používány v závodním světě těmi nejlepšími týmy.

Relentless Suzuki – jeden z nejúspěšnějších britských superbikových týmů

HM Plant Honda – Steve Brogan - britský šampion superstocků 2008

Hudson 'Hurricane' Kennaugh - jihoafrický superbikový mistr and GSX-R evropský šampion

Několik týmů v AMA Superbike – např. National Guard / Jordan Suzuki, jezdec Jake Zemke

Darren Carter – šampion několika britských endurových sérií

 

Sortiment

Silniční produkty

VNITŘNÍ KOMPONENTY VIDLIC

20DDS
V roce 2009 představil K-Tech nekompromisní cartidge přední vidlice 20DDS „direct damping system“. Unikátní nový systém je vyvinut tak, aby byl kompatibilní se všemi moderními USD originálními vidlicemi a přitom z nich vytvořil plně uzavřené tlumící systémy, které eliminují jakýkoliv vliv atmosférického tlaku. Tento produkt pomohl Stevu Platerovi z týmu HM Plant Honda vyhrát britské mistrovství supersportů, Jamie Hamilton (Gearlink Kawasaki) s ním zvítězil v britském superstockovém šampionátu malých stocků a Alistair Seeley (Relentless by TAS Suzuki) v kategorii velkých superstocků.


20SSK – SADA PÍSTKŮ PRO 20MM VIDLICI

Sada 20SSK je určena pro 20mm vidlice a byla plně vyvinuta inženýry K-Tech a vyrobena kompletně v Británii s použitím těch nejlepších výrobních technologií a postupů. 20SSK umožňuje lepší tlumící kontrolu, která dává v zatáčkách jistější pocit z Vašeho motocyklu. Tato sada je vytvořena pro kompatibilitu s většinou originálních vidlic s 20mm cartidgí, jež nalezneme u většiny moderních sportovních a cestovních motocyklů. Tato sada rovněž poskytuje mnohem širší možnosti nastavení odskoku díky kontrole průtoku oleje, což Vám umožní nastavit podvozek k jakémukoliv stylu jízdy.


20SSRK – ZÁVODNÍ SADA PÍSTKŮ PRO 20MM VIDLICI
Sada 20SSRK byla vyvinuta pro použití na závodních tratích, se zaměřením na jezdce s menšími finančními možnostmi jim tato sada pístků nabídne zlepšení výkonnosti při ostrém brždění a také lepší pocit při průjezdu zatáčkou. Pístky jsou vyrobeny nejmodernějšími technologiemi z nejkvalitnějších materiálů.
25SSK – ZÁVODNÍ 25MM CARTRIDGE PRO SUPERSPORT A SUPERSTOCK
25SSK tlumící systém s otevřenou cartridgí byl vyvinut kompletně inženýry K-Tech ve spolupráci se závodními týmy v britských a světových sériích supersportů a superstocků. Cartridge jsou vyrobeny kompletně v Británii za použití nejmodernějších technologií a materiálů. Skládají se z tlumící trubky o průměru 25mm doplněnou pístnicí o průměru 14mm, což umožňuje větší objem kapaliny a lepší kontrolu tlumení. Cartridge jsou dodávány s volitelnými seřizovači komprese, třemi sadami volitelných pružin a nezbytným nářadím pro výměnu pružin.
PŘEDNÍ VIDLICE

 

KTR-2

Přední vidlice KTR-2 byla vyvinuta k poskytnutí nepřekonatelného pocitu z motocyklu a seběvědomí na nejvyšších závodních úrovních. KTR-2, která je vyrobená kompletně v Británii, využívá pouze těch nejlepších materiálů a výrobních procesů, příznačných pro produkty K-Tech. KTR-2 je kompletní řešení přední vidlice a je dodávána se třemi sadami pružin a nástroji nezbytnými k jejich výměně.KTR-3

V roce 2009 představil K-Tech novou přední vidlici KTR-3 s uzavřenou cartridgí a přímým tlumícím systémem pro nejvyšší stupně závodního světa. Systém se skládá z 20mm pístku a 31mm kontrolního pístku, což nabízí nekompromisní pocit z motocyklu. Systém je stlačen spirálovou pružinou pro konstantní tlak za všech teplot a je plně utěsněn pro konstantní tlumení. Vidlice jsou dodávány se třemi sadami pružin a nástroji nezbytnými pro jejich výměnu.
ZADNÍ TLUMENÍ

 

35DDS

Nový zadní tlumič 35DDS „Direct dampign system“ je pro závodní sezonu 2010 ve vývoji ve spolupráci s mnoha špičkovými týmy v britském, německém a americkém mistrovství superbiků. Tlumič využívá lehkých materiálů a unikátních řešení pro špičkové závodní použití.SERVISNÍ SOUČÁSTI A PŘÍSLUŠENSTVÍ

Gufera
•    Všechna gufera jsou vyrobena japonskou značkou NOK
•    Stejná výkonnost jako OEM
•    Dodávána v balení v párech

 

Nářadí
K-Tech dodává širokou škálu nářadí od sad pro demontování pružin, přes nářadí pro práci s olejem až po svorky pro pístnice. Můžete si být jisti, že nákupem nářadí K-Tech se Vám do rukou dostává nářadí nejvyšší kvality.


PRUŽINY

Pružiny do vidlic

Široká řada značkových pružin K-Tech je vyrobena z japonských křemíko - chromových materiálů nejvyšší kvality, které jsou „přednastavené“ a s odstraněním vnitřních pnutí, což jim zaručuje prodlouženou životnost a vyšší výkonnost oproti originálu. Všechny pružiny K-Tech jsou leštěné pro plynulejší pružení a zároveň mají na sobě označení tuhosti pro přehlednost. K-Tech nabízí širokou škálu pro přímou náhradu pružin pro moderní sportovní a cestovní silniční motocykly tak, aby bylo vyhověno všem typům jízdních podmínek.Pružiny pro tlumič

K-Tech nabízí tlumičové pružiny s volitelnou tuhostí pro většinu moderních sportovních motocyklů. Všechny K-Tech tlumičové pružiny jsou přednastavené, fosfátované a mají práškovaný povrch pro maximální ochranu proti všem jízdním podmínkám. Všechny pružiny jsou označené pro jednoduché rozlišení.

OFFROAD

Přední odpružení

TECHNOLOGIE VIDLIC PRO OFF ROAD POUŽITÍ
Díky spolupráci se špičkovými mezinárodními týmy jako Honda, Kawasaki, KTM, Suzuki, Yamaha a Husqvarna si K-Tech vybudoval pověst jednoho z nejpovolanějších specialistů na odpružení na světě.
Se svými pokrokovými produkty a novými technologiemi pomohl K-Tech závodním týmům k vítězstvím v britském šampionátu a závodech mistrovství světa.
Jako oficiální zástupce japonské firmy Showa má K-tech širokou nabídku náhradních dílů, a to i pro ostatní značky jako např. Kayaba a Öhlins.

Zadní tlumení

ODOLNÉ ZADNÍ TLUMIČE PRO EXTRÉMNÍ JÍZDNÍ PODMÍNKY
K-Tech dodává většinu značek aftermarketových tlumičů a je oficiálním zástupcem firmy Showa, zároveň dodává i produkty Kayaba, Öhlins a WP.
ZLEPŠENÍ VAŠEHO SOUČASNÉHO NASTAVENÍ
K-Tech dokáže pozměnit vlastnosti jakéhokoliv moderního motokrosového tlumiče tak, aby vyhověl specifickým požadavkům, od pomocí pružin o různé tuhosti po kompletní výměnu vnitřních částí pro vyhovění potřebám jezdce.

Výměnné pružiny

PRUŽINY DO VIDLICVšechny K-Tech tlumičové pružiny jsou přednastavené, fosfátované a mají práškovaný povrch pro maximální ochranu proti všem jízdním podmínkám. K-Tech nabízí širokou škálu tlumičových pružin na všechny modely a zároveň pro různé hmotnosti jezdce. Všechny pružiny jsou označené pro jednoduché rozlišení.

Servisní součásti a příslušenství

Prachová těsnění•    Výměnná kluzná pouzdra přední vidlice vyrobená dle přesných standardů s OEM
•    Testováno týmy britského a světového šampionátu
•    Dodávána v balení v párech


Pro více informací klikněte na:
www.k-tech.uk.com


Prodej na splátky

Napište nám

Naše zákaznícka linka je k dispozici od 9:00 do 17:00

Telefon:+420 604 593 458

Kontakt na naši zákaznickou linku
ATHENAK-TECHCARBONE LORRAINEJMTAOKINGKBel-RayVENHILLALL BALLSLUCASMIVVUFOEASTON EXPCYCRAEKHIFLOFILTROPIPERCROSSMOTION STUFFJTGOLDFRENNGWRP
Image Map