Náhradní díly

Řetězová kolečka a rozety JT

JT - výrobce řetězových koleček a rozet je dnes jedním z největších a nejrozvinutějších výrobců těchto produktů na světě. Je plně vybaven moderním zařízením s vysokou přesností včetně poslední generace CNC počítačových konstrukčních systémů a počítačem řízených obráběcích strojů. JT vyrábí široký sortiment koleček a rozet jak pro aftermarketový trh, tak i pro prvovýrobu.

Technologie:

JT

Podstata vysoce kvalitních řetězových kol je ve vysoké přesnosti obrábění a kvalitě používaných materiálů. Díky přesnému obrábění a použití pouze nejlepších tříd vysoce uhlíkové oceli C45 pro zadní rozety a legované chrom-molybdenové oceli SCM415 pro přední kolečka JT zaručuje maximální životnost svých výrobků. JT vyrábí řetězová kola správným způsobem - řezání ozubení odvalováním, frézováním a vrtáním. Toto je jediný osvědčený postup k dosažení nejpřesnějších tolerancí a nejlepších profilů zubů. Teplotně upravené a ručně dokončené k dokonalosti všechna řetězová kola JT splňují nebo překračují současné nejvyšší standardy kvality motocyklového průmyslu. Každé řetězové kolo projde až 25–ti výrobními etapami a 10–ti samostatnými kontrolami kvality než je připraveno opustit výrobní závod.

Sortiment:

JT konstruuje a vyrábí 12 milionů řetězových kol ročně pro všechny značky a modely motocyklů. Aktuální sortiment obsahuje více než 2500 typů řetězových kol z oceli hliníkové slitiny (7075T6).S vysokými skladovými zásobami ve svých distribučních centrech v Londýně a v Atlantě je JT připraven na okamžitou dodávku a díky mezinárodní síti distributorů ve více než 50-ti zemích Vám nabízí vysokou kvalitu a nepřekonatelný celosvětový servis.

Reference:

Řetězová kola JT jsou používána celosvětově silničními, enduro i motokrosovými závodními týmy. Všichni spoléhají na vysokou kvalitu a široký sortiment různých převodových poměrů. JT nabízí oboje! Jedním z významných představitelů závodních týmů, které používají výrobky JT je YAMAHA MOTOR GERMANY. Je jedním z nejlepších týmů v mistrovství světa Supersport.

Pro více informací klikněte na http://www.jtsprockets.com


Prodej na splátky

Napište nám

Naše zákaznícka linka je k dispozici od 9:00 do 17:00

Telefon:+420 604 593 458

Kontakt na naši zákaznickou linku
ATHENAK-TECHCARBONE LORRAINEJMTAOKINGKBel-RayVENHILLALL BALLSLUCASMIVVUFOEASTON EXPCYCRAEKHIFLOFILTROPIPERCROSSMOTION STUFFJTGOLDFRENNGWRP
Image Map