Náhradní díly

NG brzdové kotouče


Brzdové kotouče

NG je výrobce kvalitních brzdových pevných i plovoucích kotoučů pro motocykly, skútry, čtyřkolky a jízdní kola. Kotouče jsou montovány v prvovýrobě světových značek AJP, ALFER, BARBERAN,BETA, BRUNE, CCM, CH RACING, CLIPIC, DERBI, FACTORY BIKE, FAMEL, GAS GAS, HM MOTORCYCLES, HONDA,MONTESA, MOTO MORINI, MOTOS BORDOY, MV AUGUSTA, MOTORRAD TECHNIC, PEUGEOT, POLINI, RIEJU, SHERCO, SIDE BIKE, SUZUKI, YAMAHA

Kotouče jsou dodávány jsou do více než 17 zemí: ANDORRA, AUSTRALIA, BELGIUM, DENMARK, DEUTSCHLAND, FRANCE, GREEK, ITALY, ISRAEL, NETHERLANDS, NORWAY, PORTUGAL, UNITED KINGDOM, CZECH REPUBLIC, SPAIN, SOUTH AFRICA, JAPAN.

 

NG byla založena v roce 1969 a v současné době vyrábí kotouče na ploše 3000 m2. Ve skladu společnosti je více než 15.000 ks na 600 rozdílných modelů.

 

 

 

Sortiment

Plovoucí kotouče

NG plovoucí kotouč

NG plovoucí kotouč

Samochladící TURBINE kotouč

NG turbine kotouč
Jedním z hlavních produktů je speciální TURBINE disk. Tento patentovaný disk je díky speciálním otvorům samočinně chlazen, což zajišťuje lepší funkci brzd.

Pevné kotouče

NG pevný kotouč

NG pevný kotouč


TÜV certifikát
NG TUV


Dodávky do prvovýroby
NG prvovýroba
Pro více informací klikněte na:

http://www.ngbrakedisc.com


Prodej na splátky

Napište nám

Naše zákaznícka linka je k dispozici od 9:00 do 17:00

Telefon:+420 604 593 458

Kontakt na naši zákaznickou linku
ATHENAK-TECHCARBONE LORRAINEJMTAOKINGKBel-RayVENHILLALL BALLSLUCASMIVVUFOEASTON EXPCYCRAEKHIFLOFILTROPIPERCROSSMOTION STUFFJTGOLDFRENNGWRP
Image Map